İlginizi Çekebilir!

Koineks Borsası

Koineks Borsası

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve Dash olmak üzere 5 kripto para birimini bir arada bulunduran ilk firma özelliğine sahip olan Türkiye merkezli Koineks, 1 Ekim 2017’den beri kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

Koineks İngbank ile çalışmakta olup, kullanıcılar bu banka aracılığı ile 7/24 para yatırma ve çekme işlemleri rahatlıkla yapabiliyor.

Son zamanlarda Dünya ve Türkiye gündeminde oldukça dikkat çeken Bitcoin, birçok insan tarafından rağbet görmeye başladı ve kullanıcılar kripto para borsaları arasında güvenle alım-satım işlemleri yapabileceği bir platform arayışı içerisine girdi. Kripto para borsasına hızlı bir giriş yapmayı hedefleyen Koineks Teknoloji A.Ş.5 farklı kripto para birimini bünyesinde bulundurarak kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Destek talebi ve çağrı merkezi numarası ile müşterilerinin taleplerini en kısa sürede neticelendiren Koineks mail, tüm destek taleplerinin çok kısa sürede gerçekleşiyor olması Koineks’in müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttuğunun göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Koineks firması sunduğu güvenilir hizmetin yanı sıra ilk ay açılışa özel, alış ve satış işlemlerinde sıfır komisyon kampanyasıyla da dikkatleri üzerine çektiğini belirtelim. Bu avantajlı kampanya 1 Kasım 2017 tarihine kadar devam etti. Bu tarihten itibaren ise komisyon ücretlerini piyasadaki diğer borsalara göre düşük tutmaya devam edecek . Kullanıcılarına TL yatırma ve çekme işlemlerinde, Koineks’in çalıştığı bankalar ile işlem yapmaları halinde en geç 30 dakika içerisinde bu işlemleri onaylayarak, kullanıcılarının herhangi bir alış veya satış fırsatını kaçırmamalarına olanak sağlamaktalar. Her kullanıcının kafası karışmadan rahatlıkla işlem yapabileceği kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan Koineks’te işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sağladığı bu avantajların kullanıcılar nezdinde nasıl karşılık bulacağı ve işlem hacmini ne derece arttırabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Ayrıca Koineks’e Ripple, Zcash, Bitcoin Cash ve çok daha fazla dijital para birimlerini sistemine kısa süre içerisinde dahil edecek ve yeni eklenen dijital para birimlerinden 15 gün komisyon almayacaktır.

GÜNCELLEME : 21 ocak itibariyle XRP Koineks Borsasından işleme başlamıştır.

https://www.koineks.com

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)