6 Nisan 1991 yılında Antalya’da dünyaya gözlerimi açtım. Doğma büyüme Antalyalı olsam da aslen Boluluyum.

1997’de Mobil İlköğretim Okulu’nda başlayan eğitim hayatım 2005’de 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi ile devam etti. 2009 Haziran’da liseden mezun olduktan sonra öğrenim hayatımı Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde sürdürdüm.

Üniversite hazırlık sınıfını bitirdikten hemen sonra  Work and Travel programı ile  Amerika’nın İllionis Eyaleti Chicago şehrinde 2010 yaz tatilinde yabancı dilimi geliştirdim. 2013 yılına geldiğimizde ise Polonya’nın Legnica şehri Witelon Üniversitesi’nde öğrenci değişim programı ile bahar dönemi eğitimimi tamamladım. 6 Haziran 2014 tarihinde Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldum. İkinci Üniversite programı ile 2011 yılında başladığım Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü ise 2017 Haziran ayında tamamlayarak 2. diplomamı da almış bulunmaktayım.

6 Aralık 2014 tarihinde Türkiye Halk Bankası A.Ş’de Servis Görevlisi ünvanı ile Antalya’nın Kumluca ilçesinde göreve başladım. 2017 Haziran ayında Çallı Şubesi’ne tayinim çıktı ve halen görevimi Çallı Şubesi’nde yapmaktayım.

Gezmekten, özellikle yurtdışı seyahati yapmaktan oldukça keyif alıyorum.
Bulunduğum Ülkeler: Amerika, Almanya, Avusturya, Slovenya, Slovakya, Polonya, Hırvatistan, Macaristan, Fransa, İspanya, Belçika, Hollanda, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Makedonya, Sırbistan, Kıbrıs ve tabiki Türkiye…

İnternet hayatına 2005 yılında vbulletin ve smf forum sistemleri ile ilgilenerek giriş yaptım. Birçok sitede moderatörlük, editörlük ve adminlik yaptıktan sonra kendi projelerimi üretmeye başladım. Yasal düzenlemeler nedeniyle projelerime son vermek zorunda kaldım. Uzun zamandır blog yazarlığı yapmaktayım.